모든 제품
키워드 [ 20 band anti drone system ] 시합 39 상품.
Vehicle Mounted 20 Band High Power Anti-Drone System with 2km Range and 700W-1200W Output
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 순 중량 :: | 포장 무게: 80KG |
UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 유형: | 보안 보호 제품 |
Dual-Band 30W Anti-Drone FPV Module Customizable 400MHz 700MHz 900MHz GPS & 2.4G Wireless & RF Counter Frequency
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 30W |
| 제품 크기: | 117*40*18mm |
Portable 8-band Interference Drone Jamming Device with 10KM Radius and 360° Scouting Angle
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 제품명: | 고정식 드론 탐지 시스템 |
Low Frequency 1-2km Dji Fpv Signal Detection Device Upgraded 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Durable Anti-Drone
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 차원: | 가로*세로*높이(185mm*80mm*33mm) |
Portable 1-3km DJI Omni Handheld FPV Signal Drone Detector Anti-Drone System for Security & Protection
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 내구성, 내구성 |
| 제품 이름: | UAV 드론 탐지 |
Durable Metal Lora Anti-Drone Module with FPV Counter Device for UAV Suppression System
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 50W |
| 빈도: | 1170-1280MHz |
50W 2100-2700MHz GaN Anti-Drone RF Module Compact FPV Counter Device with 24-28V Operating Voltage
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 이름: | 안티 FPV 모듈 RF 전력 증폭기 |
| 빈도: | 2100-2700Mhz |
Lora LDMOS RF Module 3000-6000MHZ 24-28V Anti Drone Module with -40℃ to +80℃ Operating Range
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 애플리케이션: | 반대 드론 모듈 |
| 제품 크기: | 100*58*13mm |
3-6GHz 30W Anti-Drone Signal Module Wide Bandwidth 5G WiFi Power Amplifier U-PA-36G UND
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 적용: | 반대 드론 모듈 |
| 제품 크기: | 100*58*13mm |

