모든 제품
키워드 [ 20 band anti drone system ] 시합 39 상품.
700-1000MHz 50W Broadband Power RF GaN Module Anti Drone and FPV Signal Module Wireless & RF Modules
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 50W |
| 빈도: | 720~1020MHz |
100W RF Module LDMOS Amplifier with DC 24-28V Working Voltage Compact 125x60x20mm Size Lightweight 248g for Anti-Drone Systems
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 100W |
| 빈도: | 700~1000MHz |
1100-1500 MHz 100W RF Amplifier Module with 28V Working Voltage and 8-10A Current for Anti-Drone Systems
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 100W |
| 주파수 범위: | 1100~1500MHz |
250-400MHz 100W GaN Digital Lora Amplifier Module 3 Counter FPV Anti Drone System for Anti FPV System
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 50W |
| 빈도: | 720~1020MHz |
100W GaN Lora 700-1020Mhz Digital Signal RF Module Broadband Wide Anti-Drone FPV UAV Amplifier for Defense System
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 50W |
| 빈도: | 720~1020MHz |
High Power 2000W Durable 10 Band Drone Jamming Device UAV Jammer for Anti-Drone Security
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 순 중량 :: | 포장 무게: 80KG |
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 이름: | 자동으로 드론 감지 및 위치 고정 |
200W High Power Multi-Band Manpack Drone Jamming Device with 20AH Battery Backup and 5PCS Antennas
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 배터리 백업 용량: | 20AH/+29.2VDC |
Portable UAV Detection Device with 1-2km Direction Finding 900MHz 5.2GHz Anti-Drone Security Protection
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 빈도: | 2.4GHz 5.8GHz |
Customized 1.2GHz LDMOS RF Module 50W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1170-1280Mhz Wireless & RF Modules
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 50W |
| 빈도: | 1170-1280MHz |

