모든 제품
키워드 [ 20 band anti drone system ] 시합 39 상품.
30W 5800MHz GaN LoRa Anti Drone Module with VCO Noise Source and Temperature Endurance for UAV System
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 30W |
| 무게: | 500g |
5.2GHz 150W-200W Waterproof Anti-Drone Module Wireless RF Module for FPV Counter Device
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 50W |
| 무게: | 500g |
200W Wideband GaN LoRa Anti-Drone VCO Module 1170-1280MHz Noise Source for UAV System FPV Counter Device Wireless RF Modules
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 200W |
| 작동 전압: | 24-28V |
100W Waterproof Metal Anti-Drone Module RF Module 2100-2700 MHz FPV Counter Device
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 100W |
| 무게: | 500g |
350W High Power Anti Drone Signal Jammer with 6 Modules and 500-2000m Jamming Range UAV Defense System
| 배달 시간: | 5~8일 |
|---|---|
| 지불 조건: | 티/티 |
| 공급 능력: | 100 |
200W 5.2G 5.8G RF Power Amplifier Module for Anti-Drone Defense Wireless RF Signal Interference
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 150W-200W |
| 빈도: | 1170-1280MHz |
80W 4000-4900MHz Wide Band Amplifier RF Module Anti Drone FPV Interference Signal Module
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 주파수 범위: | 4000-4900MHz |
| 출력 전원: | 80W |
100W Anti-Drone RF Module with 5150-5350 MHz Frequency and 24-36V Working Voltage for UAV Suppression
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 100W |
| 빈도: | 5150-5350MHz |
860-930MHz 50W Lora Anti-Drone VCO Module RF LDMOS Metal for UAV Suppression System FPV Counter Device
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전력: | 50W |
| 빈도: | 860-930MHz |
100W Lora Gan Anti-Drone VCO Noise Source Module 5.2GHz RF GaN Waterproof FPV Counter Device Metal UAV Wireless & RF Modules
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 출력 전원: | 100W |
| 작동 전압: | 24-28V |

