모든 제품
키워드 [ 20 band anti drone system ] 시합 39 상품.
Portable Omnidirectional Full-Band UAV Detector 2.4GHz 5.8GHz Security Protection for Indoor/Outdoor Use
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 차원: | 가로*세로*높이(185mm*80mm*33mm) |
Upgraded 1-3km Low Frequency DJI FPV Signal Detection Device 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Security Drone Detector
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 차원: | 가로*세로*높이(185mm*80mm*33mm) |
Full-Band Mobile Airspace Security Solution Handheld Drone Detector 0~5km Range >30 Drones Tracking for UAV/FPV/DJI
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 내구성이 뛰어난 드론 감지기 |
| 감지 반경: | 0~5km+ (환경과 환경에 따라 차이가 있음) |
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range
| 애플리케이션: | 안티 드론, 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 전방향 교란 범위: | 1 - 3km, 모바일 넷의 신호 밀도에 따름 |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 내구성이 뛰어난 드론 감지기 |
| 감지 반경: | 0~5km+ (환경과 환경에 따라 차이가 있음) |
High Power 400W Omni 20-6500MHz Vehicle-Mounted Drone Jammer with 700W-1200W Total Output Power
| 애플리케이션: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 순 중량 :: | 포장 무게: 40KG |
2100-2800mhz 50W High-Efficiency GaN Modulation for FPV Drone Built-In RF Module for UAV Shielding 50W Wireless RF Modules
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 주파수 범위: | 200-300MHz |
| 출력 전원: | 50W |
1000W Wireless RCIED Jammer with Anti Explosion for Military and VIP Protection
| 지불 조건: | t/t |
|---|---|
| 공급 능력: | 1000 |
| : |

