UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
단계 배열 레이더
163 조회수
지금 접촉하세요
방문자의 메시지 메시지를 남기세요
지금 접촉하세요
더 알아보기
관련 동영상
UND-SR215 시리즈 위상 배열 레이더, 지상 보안 및 UAV 탐지 보안 및 보호 제품
단계 배열 레이더
반대 드론 모듈
반대 드론 모듈
FPV 드론 탐지기
FPV 드론 탐지기
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security 00:40
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules 00:45
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection 00:46
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range 00:35
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range