모든 제품
80W GaN 700-6000Mhz Anti Drone Module FPV UAV RF Wireless Signal Amplifier Dron Defense System for Safety Protection
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 이름: | 안티 FPV 모듈 RF 전력 증폭기 |
| 빈도: | 700-6000MHz |
Wideband Direct Digital Synthesis Power Amplifier Module 100-6000MHz Wireless & RF Signal Source for Drones
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 적용: | 안티 드론 |
| 작업 빈도: | 100-6000MHz |
100W 300-1500MHz High Efficiency RF Wide-band Anti-drone Module Signal Amplifier Signal Source 12-36V External Heat-sink
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 적용: | 안티 드론 |
| 작업 빈도: | 300-1500MHz |
4-6 Channel Navigation Spoofing Module GPS/GLONASS/BDS/Galileo Wireless & RF Navigation Signal Source
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 적용: | 안티 드론 |
| 작업 빈도: | 1500-2500MHz |
Customized 100W LDMOS Lora Anti-FPV Amplifier Power Module 720-1020MHz RF Unit for Defense System
| 유형: | RF 모듈 |
|---|---|
| 제품 이름: | LDMOS LORA 모듈 |
| 빈도: | 720-1020MHz |
Long Range 1-10km UAV Drone Detection Security Signal Detector 360 Degree Omnidirectional Drone Locator
| 적용: | 안전 보호 |
|---|---|
| 특징: | 튼튼한 |
| 유형: | 신호 검출기 |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 내구성이 뛰어난 드론 감지기 |
| 감지 반경: | 0~5km+ (환경과 환경에 따라 차이가 있음) |
Portable 1-3km DJI Omni Handheld FPV Signal Drone Detector Anti-Drone System for Security & Protection
| 적용: | 안티 드론 |
|---|---|
| 특징: | 내구성, 내구성 |
| 제품 이름: | UAV 드론 탐지 |

